CLUB PER BAMBINI

Sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçları bu komplekste düşünüldü. Ayrıca siz spor yaparken, dostlarınızla vakit geçirirken, çocuğunuzun sağlığı ve kişisel gelişimi için, uzmanlar eşliğinde yaşına en uygun fiziksel aktivitelere yönlendirileceği, enerjisini atarken arkadaşlarıyla olabileceği mutlu dakikalar onları beklemekte.

HERMOS SPORTS&REHAB CENTER


Hermos Sportif Rehabilitasyon aktif sporcuların, sporla uğraşan ve hayat kalitesini arttırmak isteyen herkesin sakatlık dönemlerini atlatabilmeleri için gerekli rehabilitasyon tedavisini sunmaktadır. Ortopedik ameliyatlardan sonra bölgedeki ödemin giderilmesi, kasların kuvvetlendirilmesi ve kas esnekliğinin sağlanması kişinin yeniden yaralanma olasılığını düşürecektir. Spor yaralanmaları ile kalmayarak uygulanacak doğru terapi, masaj, manuel yaklaşımlar ve sportif rehabilitasyon stresi azaltmakta ve hayat kalitesini arttırmaktadır.

TINT CAFE BISTRO & TERAS BAR

Bildiğiniz tüm mekânları unutun, bizim bildiğimiz çok iyi bi bar var. Teras Bar, açık yüzme havuzunun bulunduğu ve Ankara’nın en güzel manzarasını ayağınıza getiren teras katta yer almakta, Vamos üyelerine lezzeti her haliyle sunmaktadır. Teras Bar’ın enfes tarifleri eşliğinde havuzun tadını çıkarabilirsiniz. 

EVO CAR WASH

Günümüzde otomobilimizle geçirdiğimiz süre artarken otomobil bakımına ayırdığımız süre giderek azalmaktadır. Oto yıkama, detaylı temizlik, boya kuruma, pasta cila, oto kuaför hizmetiyle aracınızın ihtiyaç duyduğu bakımları yapan Evo Car Wash; çizilen ya da rengi solan, bakıma  ihtiyaç duyduğunuz otomobiliniz için farklı seçenekleri bir arada sunmaktadır.

Sizi Arayalım!