Düşündük, Tasarladık

Ve Gerçekleştirdik!

Ankara Çukurambar’da artık ideal bir spor kompleksi var! Sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçları bu tesiste düşünüldü!

Vamos Spor Kompleksi ideal bir spor merkezi olması için inşa edilmiş, yepyeni bir yapı içerisinde hijyeni her zaman ön planda tutarak, hem açık hem de kapalı mekanlarda tüm spor aktivitelerini; vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal yaşamı, tecrübeli, ilgili, istikrarlı bir eğitmen ve hizmet kadrosu eşliğinde, üstelik şehrin tam ortasında sunmaktadır.

Spor Yapmak Bir Lüks Değil,

Bir Yaşam Alışkanlığı Olmalıdır!

4000 m2 kapalı, toplam 6000 m2‘lik alanda tamamen spor yapılacak disiplinlerin gereksinimlerine göre tasarlanan mimarisi ile sporcuların her türlü konforu düşünülmüş tam bir spor kompleksi..

Spor yapmanın bir lüks olamayacağını kanıtlayan fiyatlarla; yola çıkan ilk ve tek spor merkezi olduğumuz için ortaya çıkardığımız bu başarılı proje için gurur duymaktayız.

Kızgın Asfalttan, Vamos Havuzuna!

Vamos yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, profesyonel ve amatör sporcular açısından ideal bir antrenman alanı sunarken, açık havuz ise şehrin tüm gerginliğinden eğlence ve keyifle uzaklaşmanızı sağlıyor.

Sporu iliklerinize kadar hissedin; Vamos Spor Kompleksi ile metropolü kontrol altına alın, şehir hayatının tüm stresini geride bırakın.

GÖNÜL ADAMLARI GÜVENCESİ

IF Performance Hall
Big Food
Tint Cafe&Bistro
Pancar Meyhane

Gönül Adamları, bünyesinde barındırdığı kafe, restoran ve barlarla farklı tarzları ve müşteri kitlelerini başarıyla birarada tutan, Ankara’nın en yenilikçi ve genç kadrosudur. 2002 yılında yeniden yapılanan Gönül Adamları, gerek yiyecek-içecek, gerek eğlence sektöründe, elde ettiği başarılarla Ankara’nın kalbi olarak atmaya devam etmektedir.

Sizi Arayalım!