Yüzme günümüzde etkili bir spor antrenmanının yanı sıra tedavi ve rehabilitasyon için vazgeçilmezimiz haline gelmiş durumda. Suyun ve havanın vücudumuza olan mucizevi etkisi giderek yaygınlaşarak herkesin tercih ettiği bir yöntem haline geliyor. Bu durum, farklı beklentilere sahip insanları bir araya getirerek yüzme dersi arayışına yönlendiriyor.

Yüzme, vücudunuzdaki tüm kasların etkili şekilde çalışmasına olanak sağlayan bir spor olmanın yanı sıra özellikle çocuklar için doğru vücut gelişimine giden en sağlıklı yollardan biri olarak biliniyor. Teknik kurallara uyarak düzenli yüzen bireylerde hastalıklara karşı direnç artıyor, kalp ve damar sağlığı korunuyor, diyabet ve obezite gibi beslenmeye dayalı sağlık sorunları riski en aza iniyor. Tüm kasları çalıştırırken dinlendirici ve rahatlatıcı etkisiyle kendinizi yenilenmiş hissetmenizde önemli bir rol oynuyor.

Vamos Sports Complex; şehrin yükünü omuzlarınızdan atarak suya bırakmanız, spor yaparken rahatlatmanız ve yaşama keyif dolu anlar bırakmanız için açık ve kapalı havuz tesisleriyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Öyle ki denizi olmayan bir şehirde, denizi aratmayacak olanakları bir araya getirerek sevdiklerinizle ve çocuklarınızla suyun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Ankara’da yaşayan pek çok insanın havuzlu yüzme salonu arayışına sağlıklı bir rota oluşturarak vazgeçilmeziniz olmaya devam ediyor.

Yüzmenin fizyolojik ve psikolojik faydalarından maksimum düzeyde yararlanabilmeniz, doğru egzersizlerle verimli spor yapabilmeniz, özel yüzme dersleri ile kendinizi geliştirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz uzman eğitmen kadrosuyla sizleri bekliyor. Benzersiz açık havuz tesisiyle yaz aylarında eğlenerek serinleyebileceğiniz, yarı olimpik kapalı havuz tesisiyle dilediğiniz an suyun tadını çıkabileceğiniz antrenmanlarla yüzmeye yeni bir soluk getiriyor.

Bireysel ve grup dersleriyle her yaştan yüzme severi bir araya getiren Vamos Sports Complex, çocuk yüzme kurslarının yanı sıra gelişmiş havuz sistemi ile lisanslı yüzücülere de ev sahipliği yapıyor. Düzenli havuz bakımı ve temizliği ile diğer havuzlu spor salonundan ayrılarak sağlıklı bir yüzme deneyimi sunuyor. Şehrin koşuşturmasından sıyrılarak kendiniz için belirlediğiniz havuz saatleri içerisinde birebir yüzme dersleri alabileceğiniz ayrıcalıklar tanıyor.

Yüzmenin harekete geçirici etkisinin bilinciyle uzman eğitmenler ile verilen özel yüzme derslerinin yanı sıra yıl boyunca heyecanı yüksek, eğlencesi bol yarışmalar düzenliyor. Böylelikle tüm üyelerine sporun keyifle harmanlanan bambaşka bir yüzünü gösteriyor. Her yaştan bireyin ihtiyaçları düşünülerek yapılan açık ve kapalı havuz tesisiyle çocuklarınız ile tercih edebileceğiniz aile havuzu olma özelliğiyle sizleri bekliyor.

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Cinsiyetiniz
Eklemek İstedikleriniz

Sizi Arayalım!