SIK SORULAN SORULAR

Ben zaten Vamos'luyum! Ben ne yapayım?

Sizi şöyle alalım Ey Vamos’lu! Bu bağlantı üzerinden kayıt olabilirsin! ( https://vamooos.com/online/hesabim/ )

Nedir bu Vamos Online?

Vamos Sports Complex’i bilen ama Vamos Sports Complex’e gelemeyenlere özel bir dijital Vamos!

Duyduk ki Vamos’a gelmek isteyen ama bir sebepten ötürü gelemeyen bir sürü Vamos’lu var. Biz de boş durmadık ve Vamos Online’ı hazırladık.

Vamos’a gelmeden de Vamos’lu olmak isteyen herkes için! İster Batıkent’te ol, ister Tekirdağ’da, istersen Artvin’de!

Hemen kayıt olmak için durma tıkla, Hareket Et’meye başla! ( www.vamooos.com/online/#paket-planlari )

Peki ne işime yarayacak Vamos Online?

Madde madde yazalım;

0) Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan size özel, en doğru spor programını alabileceksiniz. İster bir salona üye olun, ister olmayın. Vamos Online ile spor yapabilceksiniz!

1) Akademili Vamos eğitmenleriyle birebir Vamos App( www.onelink.to/3vcxd2 ) üzerinden sohbet ederek sana en uygun spor programını alacaksın. Uygulamayı hemen indir! 3 gün ücretsiz Vamos’lu ol!

2) Sana özel spor programın 3 haftada bir değişecek. Böylece en az iki tane sana özel program yazılmış olacak. ( www.vamooos.com/online/paket/vamos-online-active )

3) Kafana takılan her soruyu uygulama üzerinden hocana sorabilirsin. Veya istersen bizi arayabilirsin! Telefonun ucunda her zaman bir eğitmen bulacaksın! ( www.vamooos.com/online/iletisim )

4) Uygulama üzerinden yaptığın her şeyi işaretlemeyi unutma! Hocan senin bu şekilde takip edip, yeni programını bu şekilde yazacak. Hedeflerimize daha hızlı ulaşmamız sağlanacak. ( www.onelink.to/3vcxd2 )

5) Efsanevi grup egzersiz derslerine canlı canlı Vamos’ta yapılırken katılabileceksin.

6) Randevu alıp Vamos’a gelebileceksin ve gerekli bütün ölçümlerini yapacağız. 6 haftada bir Vamos’u kullanabileceksin.

7) Vamos partilerine bile katılabilirsin!

8) Bütün Vamos indirimlerinden yararlanabilirsin! ( www.vamooos.com/uyelik/indirim-noktalari )

Kısacası sadece fiziken Vamos’ta olmayacaksın yine her Vamos’lu gibi sporu alışkanlık haline getireceksin!

İkna oldum kayıt olacağım! ( www.vamooos.com/online/#paket-planlari )

İkna olmadım beni arayın! ( www.vamooos.com/online/iletisim )

Ne ulaşılamayacak kadar kocamanız, ne de izimizi kaybettirecek kadar ufak!

Biz buradayız! Bize ulaşmak ve iletişime geçmek her zaman çok ama çok kolay. Bir sorunla karşılaştığınız zaman her zaman bir muhattap bulabilirsiniz!

( www.vamooos.com/online/iletisim )

En güvenilir spor hizmetini, en doğru spor salonundan, en profesyonel hocalardan almak için hemen tıkla! ( www.vamooos.com/online/#paket-planlari )

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Önce kendine bir hedef belirleyebilirsin! ( www.vamooos.com/hedefini-belirle ),

Belki biraz okuma yaparsın ( www.vamooos.com/online/bilinclen-vamoslu )

Bizi tanımak isteyebilirsin ( www.vamooos.com/online/kim-bunlar )

Neden Vamos Online sorusuna cevap arayabilirsin. ( www.vamooos.com/neden-vamos-online )

Sonunda Hareket Et’mek isteyebilirsin! ( www.vamooos.com/online/harekete-basla )

Üyeliğim bittikten sonra programlarıma ulaşabilir miyim?

Fitness programınız Vamos Sports Complex uygulaması içerisinde bulunacaktır. Üyeliğiniz boyunca uygulama kullanıma açık olacaktır. Üyeliğiniz bittikten sonra kullanıma kapanacaktır.

Yeniden üyelik aldığımda eski programlarıma ulaşabilecek miyim?

Evet. Programınız ve gelişiminiz uygulama içerisinde saklanır. Böylece yeni bir paket aldığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üyeliğimi dondurabilir miyim?

Bir karar verdiniz ve spora başladınız bunu yarım bırakmayın. Eğer elinizdeyse dondurmayı düşünmeyin. Ama dondurmak isterseniz; 6 Haftalık programda 1 hafta, 12 Haftalık programda 2 hafta ve 24 Haftalık programda 4 hafta paketinizi dondurabilirsiniz. Dondurmak ve üyeliğinizi aktif hale getirmek için online@vamooos.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Vamos Online’a üye olduğumda Vamos tesislerinden faydalanabilecek miyim?

Vamos Online üyeleri; önceden randevu alarak 6 Haftada bir Vamos Sports Complex tesislerinden sınırsız yararlanabilir, tesise gelip eğitmenleriyle yüz yüze görüşüp vücut analizinizi yaptırabilir, sporunuzu yapabilir, sertifikalı temiz havuzumuzda yüzebilir ve hava güzelse terasımızda güneşlenip, dinlebilirsiniz.

İstediğim hocayı seçme şansım var mı?

Üye olduğunuz zaman hocanız size otomatik olarak atanacaktır. Eğitmeninizden memnun kalmadığınız takdirde, değişiklik için online@vamooos.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Diyetisyen veya hocalarla dilediğim an konuşabilir miyim?

Elbette! Eğitmenlerimize Vamos Sports Complex uygulaması üzerinden dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Eğitmenlerimiz mesai saatleri içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Diyetisyenimiz Yasin Koçak ile, beslenme@vamooos.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz hafta içi her gün 07:00 – 22:30 Hafta sonu 08:00 – 21:30 arası 0312 287 7755 numaralı telefonu dilediğiniz zaman arayıp her türlü sorularınız için eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

Üyeliğimi Vamos havuz için kullanma şansım var mı?

Vamos Online üyeleri; önceden randevu alarak 6 Haftada bir Vamos Sports Complex tesislerinden sınırsız yararlanabilir, tesise gelip eğitmenleriyle yüz yüze görüşüp vücut analizinizi yaptırabilir, sporunuzu yapabilir, sertifikalı temiz havuzumuzda yüzebilir ve hava güzelse terasımızda güneşlenip, dinlebilirsiniz.

Programımda yer alandan daha fazla çalışmak istediğimde kime başvurabilirim?

Eğitmeninizin yazdığı programın dışına çıkmak isterseniz öncelikle eğitmeninize başvurmanızı kesinlikle öneriyoruz. Size özel yazılan programı desteklemek için canlı Grup Egzersiz derslerimizi denemenizi öneririz.

Hangi ilde olduğum fark etmeksizin üye olup hocalarla iletişime geçebilir miyim?

Eğitmenlerimizle telefon uygulamamız üzerinden dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Dilerseniz hafta içi her gün 07:00 – 22:30 Hafta sonu 08:00 – 21:30 arası 0312 287 7755 numaralı telefonu dilediğiniz zaman arayıp her türlü sorularınız için eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

Vamos Online’a üye olduğumda Vamos tesis üyelerinin sahip olduğu avantajlardan yararlanabilir miyim?

Evet  Vamos Sports Complex üyelerinin sahip olduğu avantajlardan Vamos Online üyeleri de faydalanabilir. Ancak bazı indirim anlaşmalarımız maalesef sadece Ankara için geçerlidir. İndirim sayfamızı dikkatlice incelemenizi rica ederiz.

Vamos Online’ı diğer online spor yapabilmek üzerine oluşturulmuş web sitesi ve uygulamalardan ayıran noktalar nelerdir?

Vamos Online sporun ve sağlıklı beslenmenin bir yaşam alışkanlığı olması gerektiğinin önemine vurgu yapar. Vamos Sports Complex’te yıllardır her yaştan ve her seviyeden insana program yazıldı. 25000’den fazla insan çatımız altında spor yaptı, sporu sevdi. Şimdi artık bu hizmetlerimizi yer kısıtlaması olmadan da sunabileceğimiz bir platforma sahibiz. Vamos Online’ın var olma sebebi budur. Nerede olursa olsun, kişilere doğru sporunu yaptırabilmek. Vamos Online’da rüştünü ispat etmiş, üyelerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda en doğru programı yazacak hocalar bulunur. Belki de en önemlisi, telefonu açıp aradığınız zaman karşınızda bir muhatabı her zaman bulabilirsiniz.