SIK SORULAN SORULAR

Üyeliğim bittikten sonra programlarıma ulaşabilir miyim?

Fitness programınız Vamos Sports Complex uygulaması içerisinde bulunacaktır. Üyeliğiniz boyunca uygulama kullanıma açık olacaktır. Üyeliğiniz bittikten sonra kullanıma kapanacaktır.

Yeniden üyelik aldığımda eski programlarıma ulaşabilecek miyim?

Evet. Programınız ve gelişiminiz uygulama içerisinde saklanır. Böylece yeni bir paket aldığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üyeliğimi dondurabilir miyim?

Bir karar verdiniz ve spora başladınız bunu yarım bırakmayın. Eğer elinizdeyse dondurmayı düşünmeyin. Ama dondurmak isterseniz; 6 Haftalık programda 1 hafta, 12 Haftalık programda 2 hafta ve 24 Haftalık programda 4 hafta paketinizi dondurabilirsiniz. Dondurmak ve üyeliğinizi aktif hale getirmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Vamos Online’a üye olduğumda Vamos tesislerinden faydalanabilecek miyim?

Vamos Online üyeleri; önceden randevu alarak 6 Haftada bir Vamos Sports Complex tesislerinden sınırsız yararlanabilir, tesise gelip eğitmenleriyle yüz yüze görüşüp vücut analizinizi yaptırabilir, sporunuzu yapabilir, sertifikalı temiz havuzumuzda yüzebilir ve hava güzelse terasımızda güneşlenip, dinlebilirsiniz.

İstediğim hocayı seçme şansım var mı?

Üye olduğunuz zaman hocanız size otomatik olarak atanacaktır. Eğitmeninizden memnun kalmadığınız takdirde, değişiklik için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Diyetisyen veya hocalarla dilediğim an konuşabilir miyim?

Elbette! Eğitmenlerimize Vamos Sports Complex uygulaması üzerinden dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Eğitmenlerimiz mesai saatleri içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Diyetisyenimiz Yasin Koçak ile, [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz hafta içi her gün 07:00 – 22:30 Hafta sonu 08:00 – 21:30 arası 0312 287 7755 numaralı telefonu dilediğiniz zaman arayıp her türlü sorularınız için eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

Üyeliğimi Vamos havuz için kullanma şansım var mı?

Vamos Online üyeleri; önceden randevu alarak 6 Haftada bir Vamos Sports Complex tesislerinden sınırsız yararlanabilir, tesise gelip eğitmenleriyle yüz yüze görüşüp vücut analizinizi yaptırabilir, sporunuzu yapabilir, sertifikalı temiz havuzumuzda yüzebilir ve hava güzelse terasımızda güneşlenip, dinlebilirsiniz.

Programımda yer alandan daha fazla çalışmak istediğimde kime başvurabilirim?

Eğitmeninizin yazdığı programın dışına çıkmak isterseniz öncelikle eğitmeninize başvurmanızı kesinlikle öneriyoruz. Size özel yazılan programı desteklemek için canlı Grup Egzersiz derslerimizi denemenizi öneririz.

Hangi ilde olduğum fark etmeksizin üye olup hocalarla iletişime geçebilir miyim?

Eğitmenlerimizle telefon uygulamamız üzerinden dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Dilerseniz hafta içi her gün 07:00 – 22:30 Hafta sonu 08:00 – 21:30 arası 0312 287 7755 numaralı telefonu dilediğiniz zaman arayıp her türlü sorularınız için eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

Vamos Online’a üye olduğumda Vamos tesis üyelerinin sahip olduğu avantajlardan yararlanabilir miyim?

Evet  Vamos Sports Complex üyelerinin sahip olduğu avantajlardan Vamos Online üyeleri de faydalanabilir. Ancak bazı indirim anlaşmalarımız maalesef sadece Ankara için geçerlidir. İndirim sayfamızı dikkatlice incelemenizi rica ederiz.

Vamos Online’ı diğer online spor yapabilmek üzerine oluşturulmuş web sitesi ve uygulamalardan ayıran noktalar nelerdir?

Vamos Online sporun ve sağlıklı beslenmenin bir yaşam alışkanlığı olması gerektiğinin önemine vurgu yapar. Vamos Sports Complex’te yıllardır her yaştan ve her seviyeden insana program yazıldı. 25000’den fazla insan çatımız altında spor yaptı, sporu sevdi. Şimdi artık bu hizmetlerimizi yer kısıtlaması olmadan da sunabileceğimiz bir platforma sahibiz. Vamos Online’ın var olma sebebi budur. Nerede olursa olsun, kişilere doğru sporunu yaptırabilmek. Vamos Online’da rüştünü ispat etmiş, üyelerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda en doğru programı yazacak hocalar bulunur. Belki de en önemlisi, telefonu açıp aradığınız zaman karşınızda bir muhatabı her zaman bulabilirsiniz.