Kondisyon Antrenmanı - Kondisyon Hareketleri ile Inferno | Vamos
Sizi Arayalım!

Inferno

Inferno

INFERNO GRUP EGZERSİZLERİ

Kondisyon, kardiyovasküler sisteminizin performansını artırmak amacıyla egzersiz yapmaktır. Kondisyon hareketleri kaslarınızı daha yoğun ve aktif bir halde çalıştırırken, kondisyon antrenmanı vücudunuzu güçlendirerek şekillendirir ve birçok farklı kas bölgesini kullanarak tüm vücudunuzu hedef alır.

İnferno egzersizleri split antrenman hareketlerinin aksine tek bir bölgeyi hedefleyen değil, birçok kas grubunun eşzamanlı olarak aktif edilmesini ve bu kas gruplarının dengeli bir bütünlük içinde çalışmasını hedefleyen bir antrenman çeşididir. Doğru yapılan bir kondisyon programı ile esneklik, güç ve direnç eğitimi gibi çeşitli egzersiz türleri birleştirilebilir.

Inferno Grup Egzersizi Nedir?

Genel güç ve kondisyon egzersizlerinden oluşan bir programdır. Tüm vücudun dengeli olarak çalıştırıldığı Inferno Egzersizleri, gücünüzü dengeli bir şekilde artırmaya yardımcı olur. Güç, koordinasyon ve hız oluşturmak için bu hareketleri düzenli olarak yapmalısınız. Vamos Inferno dersleri güç ve kondisyonu bir arada içerdiğinden vücut yağını kaybedip aynı zamanda kasları tanımlayarak vücudunuzu iyileştirmenin en güzel yoludur.

Fitness programları içinde son dönemlerde oldukça ilgi gören fonksiyonel egzersizler, fırlatma, itme, çekme, çömelme, zıplama, gibi hareketlerin farklı tekrar ve zorluk seviyelerinde yapılması şeklinde tarif edilebilir.

Fonksiyonel Egzersiz Nedir?

Vücudun işlevselliğini kazandırmaya yönelik hareketlerden oluşturulan bir antrenman türüdür. Fonksiyonel egzersiz ile değişik yoğunluk ve süredeki hareketler sayesinde tüm vücudunuz çalışır. Vücut kondisyonlama egzersizlerinde uygulanan kondisyon antrenmanı programları vücudunuzu farklı şekillerde açılıp hareket etmesi için eğitir.

Fonksiyonel Egzersizlerin Faydaları

Fonksiyonel egzersizler; dayanıklılığı, esnekliği artırır ve dengeli, sabit bir vücut oluşturur. Bu kondisyon programı içinde olan egzersizler, genel sağlık ve zindelik seviyenize çok sayıda fayda sağlar. Fonksiyonel egzersizler atletik performansınızı geliştirmenize ve günlük rutininize devam ederken daha iyi hissetmenize olanak tanır. Güç, koordinasyon ve hız oluşturmak için Vamos Inferno derslerine katılmanız yeterlidir.

Vücut kondisyonlama egzersizleri bir tür anaerobik egzersizdir. Fiziksel sağlığınız ve genel sağlığınız için son derece faydalıdır. Bu da kondisyon programını herhangi bir fitness rutininin hayati bir parçası haline getirir. Ekipman gerektirmedikleri için fonksiyon programı hareketlerini her yerde yapabilirsiniz. Bu nedenle grup egzersiz çeşitleri, seyahat ederken veya zaman kısıtlamanız varken yapılması en ideal egzersiz türlerinden biridir.

Left Menu Icon