Deneme
Sizi Arayalım!

Deneme

Anasayfa » Deneme

Tesis Hakkında

DÜŞÜNDÜK, TASARLADIK, GERÇEKLEŞTİRDİK!

Uzun zamandır aklımızda demlenen bir projeyi Haziran 2012’de hayata geçirdik.

Tutkumuzu, heyecanımızı ve enerjimizi yansıtmasını istediğimiz projemize; İspanyolca “Haydi!” anlamına gelen “Vamos!” adını verdik.

Spor ve sosyal yaşam için tasarladığımız Vamos Sports Complex de Ankara’da sadece spor için inşa edilmiş az sayıdaki tesislerden biri olmayı başardı.

“SPOR YAPMAK BİR LÜKS DEĞİL, BİR YAŞAM ALIŞKANLIĞI OLMALI” DEDİK!

Sporun, sadece belirli bir kesim tarafından ulaşabilen bir lüks değil, aksine herkes için bir yaşam biçimi olmasını savunduk sürekli. Böylece, uyguladığımız fiyat politikası ile Ankara’da uzun zamandır ihtiyaç duyulan farkı yaratabildik.

Vamos’a dair hayaller kurmaya başladığımızda 10 yılı aşan tecrübemizle sorduk kendimize; “Sıfırdan, 6000 m2 bir spor salonu inşa edeceğiz; ama potansiyel üyelerimize neler sunabiliriz?” diye… İşte o hayalden bu güne üyelerimize sunabildiklerimiz de bu şekilde gelişti.

IMG_2272 copy

GÖNÜL ADAMLARI GÜVENCESİ

Gönül Adamları, bünyesinde barındırdığı kafe, restoran ve barlarla, farklı tarzları ve müşteri kitlelerini başarıyla bir araya getiren, Ankara’nın en yenilikçi ve genç kadrosudur. 2002 yılında yeniden yapılanan Gönül Adamları, gerek yiyecek-içecek, gerekse eğlence sektöründe elde ettiği başarılarla Ankara’da fark yaratmaya devam etmektedir.

Left Menu Icon