FITNESS

Fitness yapmaktaki asıl amaç sağlıklı, formda ve fit olmaktır. Tüm kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla, vücudun sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. Vamos’ta gelişiminizin takip edildiği sistem ve uzman eğitmenler eşliğinde, istediğiniz vücut şekline en son teknolojiyle donatılmış makine parkurunda çalışarak ulaşabilirsiniz.

CARDIO

Cardio antrenmanları kalp kaslarının ve dolaşım sisteminin güçlenmesini, aynı zamanda vücuttaki yağ yakımını sağlayan antrenmanlardır. Hangi spor aktivitesini yaparsanız yapın, öncelikle cardio antrenmanıyla başlamanız daha doğru olacaktır. Vamos Sports Complex bünyesinde, cardio antrenmanı içeren grup egzersiz derslerimize katılıp maksimum faydayı sağlamanızın yanında çok eğlenebilirsiniz.

GRUP EGZERSİZLERİ

İhtiyacınız olan tüm egzersizleri; en yeni tekniklerin uygulandığı zengin ders içerikleriyle, bilinçli bir şekilde, uzman eğitmenler eşliğinde yapıyorsunuz. Bu derslerle sosyal bir ortama sahip olmanızın yanında eğleniyor ve stresten arınıyorsunuz.

AÇIK HAVUZ

Vamos Sports Complex, benzersiz açık havuz tesisiyle şehrin tüm yükünü omuzlarınızdan alarak, kendinizi eğlence ve serinliğe bırakmanıza olanak sağlıyor. Yaz sezonu boyunca hizmet veren açık havuz, Vamos’un düzenli etkinlikleri ve süprizleriyle hem sosyalleşmenize hem de stresten uzaklaşmanıza destek oluyor.

KAPALI HAVUZ

Vamos yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, profesyonel ve amatör sporcular açısından ideal bir antrenman alanı sunmaktadır. Yıl boyunca açık olan Vamos kapalı havuzu, antrenman haricinde çocukların ve serinlemek isteyenlere de hizmet vermektedir. Sporu hayatınızın merkezine keyifle konumlandırın.

PERSONAL TRAINING

Vamos, kaliteli eğitmen kadrosuyla, sporu daha bilinçli ve motivasyonu yüksek bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Size özel olarak hazırlanan programınızın her aşamasında fiziksel ve zihinsel olarak daima yanınızda bulunan Vamos eğitmenleri, hedef belirlemenize ve belirlediğiniz hedefe ulaşmanızda size rehberli ediyor.

SMALL GROUP TRAINING

Sporun grup halinde yapıldığında anlam kazandığını, motivasyon ve verimlilik açısından daha olumlu sonuçlar doğurduğunu düşünüyorsanız, Small Group Training programı tam size göre! Vamos Sports Complex’in alanında uzman eğitmenleri eşliğinde, sporunuzu ister kendi belirlediğiniz, isterseniz de Vamos tarafından belirlenen gruplarla yapabilirsiniz.

BİREYSEL VE TAKIM OYUNLARI

İşte Vamos farklarından yalnızca birisi; sıkılmadan spor yapabilmeniz için çok sayıda farklı spor aktivitesini üyelerimize sunuyoruz.

  • Boks
  • Futbol
  • Basketbol
  • Squash
  • Voleybol
Sizi Arayalım!