PROGRAM&ETKİNLİK

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
YOGA
ELVAN
10:15
EVERYBODY

AERODANS
NİHAL
11:15
EVERYBODY

YOGA
NİHAL
12:15
EVERYBODY
PİLATES
ASLI
10:00
EVERYBODY
PILOXING
ELVAN
10:30
EVERYBODY
FLOW PILATES
ELVAN
10:00
EVERYBODY
PİLATES
ELVAN
10:30
EVERYBODY
ZUMBA
ELVAN
11:00
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
11:00
EVERYBODY
TOTAL BODY
ELVAN
12:15
EVERYBODY
PİLATES
ASLI
12:15
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
12:15
EVERYBODY
PİLATES
ESRA
12:30
EVERYBODY

STEP CONDITIONING
ELVAN
13:30
EVERYBODY

YOGA
GÖKÇE
14:30
EVERYBODY
ZUMBA
ZEKİYE
12:30
EVERYBODY

SPINNING
NİHAL (ADVANCE)
13:30
REZERVASYONLU

TOTAL BODY
CAN
13:30
EVERYBODY

YOGA
NİHAL
14:30
EVERYBODY
HİP&LEG
CAN
18:00
EVERYBODY

PİLATES
FATİH (STD.BAMBİNİ)
18:45
EVERYBODY

SPINNING
ZEKİYE
18:45
REZERVASYONLU

ZUMBA
ASLI
19:00
EVERYBODY

SPINNING
MEHMET (INTERMEDIATE)
19:45
REZERVASYONLU

YOGA
GÖKÇE (STD.BAMBİNİ)
19:45
EVERYBODY

BOOTCAMP
FATİH
19:50
INTERMEDIATE
ABS&DUMBELL
ESRA (STD.BAMBİNİ)
18:30
EVERYBODY

SPINNING
AYKUT
18:30
REZERVASYONLU

ZUMBA
ZEKİYE
18:30
EVERYBODY

STRONG BY ZUMBA
ASLI
19:20
ADVANCE

PİLATES
FATİH (STD.BAMBİNİ)
19:30
ADVANCE

SPINNING
ZEKİYE
19:30
REZERVASYONLU

YOGA
NİHAL
20:30
EVERYBODY
PİLATES
ESRA
18:00
EVERYBODY
STRONG BY ZUMBA
ASLI
18:30
ADVANCE

YOGA
NİHAL (STD.BAMBİNİ)
18:40
EVERYBODY

STRETCHING
GÖKÇEN (STD.BAMBİNİ)
19:30
EVERYBODY

STEP
NİHAL
19:45
EVERYBODY

SPINNING
AYKUT
20:00
REZERVASYONLU
PİLATES
ESRA
18:30
INTERMEDIATE

SPINNING
ZEKİYE (ADVANCE)
19:00
REZERVASYONLU

PILOXING
ELVAN
19:30
INTERMEDIATE
TABATA EXPRESS
ELVAN
19:00
ADVANCE

SPINNING
MEHMET (INTERMEDIATE)
19:30
REZERVASYONLU

ZUMBA
ASLI
19:40
EVERYBODY

YOGA
GÖKÇE
20:30
EVERYBODY

Pazartesi

  • YOGA
    10:15 - 11:05
  • AERODANS
    11:15 - 12:05
  • YOGA
    12:15 - 13:05
  • HİP&LEG
    18:00 - 18:50
  • PİLATES
    18:45 - 19:35
  • SPINNING
    18:45 - 19:35
  • ZUMBA
    19:00 - 19:50
  • SPINNING
    19:45 - 20:35
  • YOGA
    19:45 - 20:35
  • BOOTCAMP
    19:50 - 20:40

Salı

  • PİLATES
    10:00 - 10:50
  • ZUMBA
    11:00 - 11:50
  • TOTAL BODY
    12:15 - 13:05
  • ABS&DUMBELL
    18:30 - 19:20
  • SPINNING
    18:30 - 19:20
  • ZUMBA
    18:30 - 19:20
  • STRONG BY ZUMBA
    19:20 - 20:10
  • PİLATES
    19:30 - 20:20
  • SPINNING
    19:30 - 20:20
  • YOGA
    20:30 - 21:20

Çarşamba

  • PILOXING
    10:30 - 11:20
  • PİLATES
    12:15 - 13:05
  • PİLATES
    18:00 - 18:50
  • TABATA EXPRESS
    19:00 - 19:50
  • SPINNING
    19:30 - 20:20
  • ZUMBA
    19:40 - 20:30
  • YOGA
    20:30 - 21:20

Perşembe

  • FLOW PILATES
    10:00 - 10:50
  • YOGA
    11:00 - 11:50
  • STRONG BY ZUMBA
    18:30 - 19:20
  • YOGA
    18:40 - 19:30
  • STRETCHING
    19:30 - 20:20
  • STEP
    19:45 - 20:35
  • SPINNING
    20:00 - 20:50

Cuma

  • PİLATES
    10:30 - 11:20
  • YOGA
    12:15 - 13:05
  • PİLATES
    18:30 - 19:20
  • SPINNING
    19:00 - 19:50
  • PILOXING
    19:30 - 20:20

Cumartesi

  • PİLATES
    12:30 - 13:20
  • STEP CONDITIONING
    13:30 - 14:20
  • YOGA
    14:30 - 15:20

Pazar

  • ZUMBA
    12:30 - 13:20
  • SPINNING
    13:30 - 14:20
  • TOTAL BODY
    13:30 - 14:20
  • YOGA
    14:30 - 15:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
ABS&DUMBELL
ESRA (STD.BAMBİNİ)
18:30
EVERYBODY

Salı

  • ABS&DUMBELL
    18:30 - 19:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
AERODANS
NİHAL
11:15
EVERYBODY

Pazartesi

  • AERODANS
    11:15 - 12:05
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
BOOTCAMP
FATİH
19:50
INTERMEDIATE

Pazartesi

  • BOOTCAMP
    19:50 - 20:40
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
FLOW PILATES
ELVAN
10:00
EVERYBODY

Perşembe

  • FLOW PILATES
    10:00 - 10:50
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
HİP&LEG
CAN
18:00
EVERYBODY

Pazartesi

  • HİP&LEG
    18:00 - 18:50
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
PİLATES
ASLI
10:00
EVERYBODY
PİLATES
ELVAN
10:30
EVERYBODY
PİLATES
ASLI
12:15
EVERYBODY
PİLATES
ESRA
12:30
EVERYBODY
PİLATES
FATİH (STD.BAMBİNİ)
18:45
EVERYBODY
PİLATES
ESRA
18:00
EVERYBODY
PİLATES
ESRA
18:30
INTERMEDIATE
PİLATES
FATİH (STD.BAMBİNİ)
19:30
ADVANCE

Pazartesi

  • PİLATES
    18:45 - 19:35

Salı

  • PİLATES
    10:00 - 10:50
  • PİLATES
    19:30 - 20:20

Çarşamba

  • PİLATES
    12:15 - 13:05
  • PİLATES
    18:00 - 18:50

Cuma

  • PİLATES
    10:30 - 11:20
  • PİLATES
    18:30 - 19:20

Cumartesi

  • PİLATES
    12:30 - 13:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
PILOXING
ELVAN
10:30
EVERYBODY
PILOXING
ELVAN
19:30
INTERMEDIATE

Çarşamba

  • PILOXING
    10:30 - 11:20

Cuma

  • PILOXING
    19:30 - 20:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
SPINNING
NİHAL (ADVANCE)
13:30
REZERVASYONLU
SPINNING
ZEKİYE
18:45
REZERVASYONLU

SPINNING
MEHMET (INTERMEDIATE)
19:45
REZERVASYONLU
SPINNING
AYKUT
18:30
REZERVASYONLU

SPINNING
ZEKİYE
19:30
REZERVASYONLU
SPINNING
MEHMET (INTERMEDIATE)
19:30
REZERVASYONLU
SPINNING
ZEKİYE (ADVANCE)
19:00
REZERVASYONLU
SPINNING
AYKUT
20:00
REZERVASYONLU

Pazartesi

  • SPINNING
    18:45 - 19:35
  • SPINNING
    19:45 - 20:35

Salı

  • SPINNING
    18:30 - 19:20
  • SPINNING
    19:30 - 20:20

Çarşamba

  • SPINNING
    19:30 - 20:20

Perşembe

  • SPINNING
    20:00 - 20:50

Cuma

  • SPINNING
    19:00 - 19:50

Pazar

  • SPINNING
    13:30 - 14:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
STEP
NİHAL
19:45
EVERYBODY

Perşembe

  • STEP
    19:45 - 20:35
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
STEP CONDITIONING
ELVAN
13:30
EVERYBODY

Cumartesi

  • STEP CONDITIONING
    13:30 - 14:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
STRETCHING
GÖKÇEN (STD.BAMBİNİ)
19:30
EVERYBODY

Perşembe

  • STRETCHING
    19:30 - 20:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
STRONG BY ZUMBA
ASLI
18:30
ADVANCE
STRONG BY ZUMBA
ASLI
19:20
ADVANCE

Salı

  • STRONG BY ZUMBA
    19:20 - 20:10

Perşembe

  • STRONG BY ZUMBA
    18:30 - 19:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
TABATA EXPRESS
ELVAN
19:00
ADVANCE

Çarşamba

  • TABATA EXPRESS
    19:00 - 19:50
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
TOTAL BODY
ELVAN
12:15
EVERYBODY
TOTAL BODY
CAN
13:30
EVERYBODY

Salı

  • TOTAL BODY
    12:15 - 13:05

Pazar

  • TOTAL BODY
    13:30 - 14:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
YOGA
ELVAN
10:15
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
11:00
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
12:15
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
12:15
EVERYBODY
YOGA
GÖKÇE
14:30
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
14:30
EVERYBODY
YOGA
NİHAL (STD.BAMBİNİ)
18:40
EVERYBODY
YOGA
GÖKÇE (STD.BAMBİNİ)
19:45
EVERYBODY
YOGA
NİHAL
20:30
EVERYBODY
YOGA
GÖKÇE
20:30
EVERYBODY

Pazartesi

  • YOGA
    10:15 - 11:05
  • YOGA
    12:15 - 13:05
  • YOGA
    19:45 - 20:35

Salı

  • YOGA
    20:30 - 21:20

Çarşamba

  • YOGA
    20:30 - 21:20

Perşembe

  • YOGA
    11:00 - 11:50
  • YOGA
    18:40 - 19:30

Cuma

  • YOGA
    12:15 - 13:05

Cumartesi

  • YOGA
    14:30 - 15:20

Pazar

  • YOGA
    14:30 - 15:20
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
ZUMBA
ELVAN
11:00
EVERYBODY
ZUMBA
ZEKİYE
12:30
EVERYBODY
ZUMBA
ZEKİYE
18:30
EVERYBODY
ZUMBA
ASLI
19:00
EVERYBODY
ZUMBA
ASLI
19:40
EVERYBODY

Pazartesi

  • ZUMBA
    19:00 - 19:50

Salı

  • ZUMBA
    11:00 - 11:50
  • ZUMBA
    18:30 - 19:20

Çarşamba

  • ZUMBA
    19:40 - 20:30

Pazar

  • ZUMBA
    12:30 - 13:20
No events available!